Спецпроект: Особливості водовикористання

Спецпроект "Особливості водовикористання" містить свіжу професійну інформацію за даними досліджень, проведених компанією Petroply Research&Consulting Ltd за підтримки Українського інституту газу нетрадиційних джерел, щодо використання водних ресурсів Харківської та Донецької областей в контексті розвитку нафтогазової промисловості України. Навесні 2015 року дані досліджень та інша актуальна галузева інформація була представлена на одноіменному Воркшопі. На сторінках спецпроекту ви зможете ознайомитись із результатами досліджень, дізнатись про прогнози, методи, джерела та інше. А також переглянути презентації доповідачів Воркшопу – провідних українських експертів у сфері дослідження та видобування нафти і газу.
Дані досліджень Про ВОРКШОП

ДОВІДКА

Petroply Research & Consulting Ltd

Петроплай Рісерч і Консалтинг - це команда геофізиків та інженерів-нафтовиків, що надає консультації та рішення в широкому спектрі ключових проблем нафтогазової промисловості. Області наукових досліджень охоплюють сферу геологічного моделювання, удосконалення симуляторів інтенсифікації та видобутку, вивчення нетрадиційних джерел вуглеводнів, розробку та удосконалення методів інтерпретації геофізичних даних.

Український інститут газу нетрадиційних джерел

«Український інститут газу нетрадиційних джерел» – це програма, що реалізується компанією «Шелл» за підтримки Британської Ради в Україні в рамках виконання угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться в межах ділянки Юзівська.

Частиною програми є вивчення нетехнічних аспектів пошуку та видобутку газу нетрадиційних джерел. Мета програми – сприяти обміну досвідом між українськими та іноземними партнерами у сфері видобутку нетрадиційних вуглеводнів, підвищити рівень знань, вмінь і кваліфікації фахівців у цій сфері, вивчити економічні, екологічні та соціальні аспекти впливу таких проектів на розвиток країни вцілому та громад на регіональному та місцевому рівнях, а також підвищити обізнаність громадськості з питань відповідальної розробки вуглеводнів.

В рамках програми влітку 2014 року було обрано сім переможців конкурсу проектів серед українських ВНЗ, наукових і громадських організацій. Ще шість проектів почали свою роботу у грудні 2014 року після другого етапу відбору.

Більш детальна інформація.