Водовикористання в нафтогазовидобувній промисловості

Дані досліджень. 2015 рік.

Петроплай Рісерч і Консалтинг за підтримки Українського інституту газу нетрадиційних джерел та спільно з командою українських та іноземних експертів проаналізували проблему оптимізації водовикористання, утилізації технічних рідин та спрогнозувала водовикористання на потреби нафтогазовидобувної промисловості в межах Харківської та Донецької областей до 2040 року.

Результати дослідження включають оцінку доступної прісної води для конструювання та освоєння свердловин і використання підземних джерел прісної води іншими водокористувачами регіону.

Отримані дані потрібні для інформування керівництва державних установ, видобувних та сервісних компаній для прийняття ними в майбутньому обґрунтованих рішень щодо використання водних ресурсів у нафтогазовидобувній промисловості.

Ознайомитись з повною версією досліджень
Імовірні сценарії розвитку нафтогазової промисловості в межах Харківської та Донецької областей та відповідний прогноз водовикористання Читати >
Запаси та прогнозні ресурси традиційних та нетрадиційних вуглеводнів у Східному нафтогазоносному регіоні України та окремо в Харківській та Донецькій областях Читати >
Тенденції нафтогазовидобувної промисловості Східного нафтогазоносного регіону України Читати >
Прогнози водовикористання Читати >
Водовикористання при бурінні та ГРП, очищення та повторне використання води Читати >
Перелік наукових статей написаних в рамках проекту Читати >