Cоціально-економічний потенціал розробки газу нетрадиційних джерел у Харківській області

dixi-ugiDixi Group опублікувала результати дослідження про соціально-економічні переваги розробки нетрадиційних вуглеводнів на регіональному рівні на прикладі Харківської області.

До роботи над дослідженням була долучена міжнародна група науковців та експертів з України та США, до якої, зокрема, увійшли експерти DiXi Group, д-р Ірина Лендел (Dr. Iryna Lendel), заступник директора Центру економічного розвитку при Коледжі урбаністики Університету Клівленда (Cleveland State University) та Віталій Филенко, голова ради Громадської організації “Нова енергія” (Харків).

В досліджені наведені оцінки потенціалу створення нових робочих місць та зростання валового регіонального продукту внаслідок видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Харківській області.

Повний текст дослідження можна завантажити за посиланням.

Дослідження виконане в рамках проекту «Посилення громадської підтримки розробки нетрадиційного газу як складової економічних реформ», що реалізується в рамках програми «Український інститут газу нетрадиційних джерел», де партнерами виступають «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.» і Британська Рада.