ENI підтвердила наміри видобувати сланцевий газ в Україні

За повідомленням Мінприроди, компанія «Ені Україна» готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України та чекає на підтримку з боку українського уряду у питаннях погодження плану робіт.

Представники ENI зустрілися з міністром екології та природних ресурсів

Представники ENI зустрілися з міністром екології та природних ресурсів

Про це йшлося під час зустрічі Міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка з Генеральним директором компанії «Ені Україна» Луїджі Барберісом. Вони обговорили перспективи подальшої співпраці та залучення міжнародних інвестицій до видобутку природних ресурсів.

Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко доручив своїм службам відпрацювати усі питання, які необхідні для проведення робіт та зазначив, що сьогодні Україна зацікавлена у розробці власних нафтогазових проектів для здобуття енергетичної незалежності та розвитку економіки. Він наголосив, що залучення іноземних інвестицій до розвитку видобувної галузі є надзвичайно важливим для України і міністерство готове надати всю необхідну підтримку.

Нагадаємо, що ділянки ТОВ “Західгазінвест”, 50% якого належить ENI, знаходяться на заході України неподалік від Олеської ділянки.

Ділянки ENI (ТОВ

Ділянки ENI (ТОВ “Західгазінвест”) в Україні