Геоінформаційна система моніторингу впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад Харківської області

Геоінформаційна система моніторингу впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад Харківської області була розроблена Науковим парком “Радіоелектроніка та інформатика” в рамках програми Український інститут газу нетрадиційних джерел. Система дозволить відображати на карті зібрану та оброблену інформацію щодо певних параметрів проведення розвідки та видобутку вуглеводнів, а саме екологічні показники, дані про стан ринку праці на території ведення робіт, обсяги пов’язаних надходжень до бюджету та інші соціально-економічні показники на рівні окремих громад і всієї Харківської області.

Користувач має можливість переглядати на карті поточний стан соціальних, економічних та екологічних показників, які характеризують вплив проектів розвитку та видобутку вуглеводнів по кожній з громад (сільрада, райрада) області та отримати відповідь на запит щодо динаміки змін в часі кожного з показників по тій чи іншій громаді. Адреса сайту - www.gasmonitoring.org.ua.

Відео про роботу системи:

Презентація геоінформаційної системи: