Киянам покажуть фільм про видобуток сланцевого газу

4 листопада о 16.00. на Хрещатику, 27-а, у прес-центрі НСЖУ в рамках   прес-клубу  Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) і Національної спілки журналістів України (НСЖУ) відбудеться презентація документального проекту Ігоря Чайки «Газова революція чи Сланцевий цугцванг?».

«Хто замовляє та фінансує антисланцеву істерію?», «Чому США відмовились від газового імпорту, а Україна продовжує фінансувати агресора, купуючи російський газ?», «Що спільного у Віктора Медведчука і Йоко Оно, Олександри Кужель і Пола Маккартні, Володимира Путіна і Уми Турман?».

Відповіді на ці та інші запитання можна буде почути від автора одноіменного документального фільму проекту, а також експертів, науковців та фахівців енергетичної галузі, які братимуть участь у засіданні прес-клубу.

Неформальні дискусії та обмін думками можна буде продовжити під час фуршету, що відбудеться по закінченню офіційної частини презентації.

Ігор Чайка – продюсер, режисер, журналіст, керівник ГО «Студія медіа-проектів «Вартові демократії» та компанії TIME PRODUCTION Studio. Член Комітету Незалежної медіа-профспілки України. Автор близько 20 документальних фільмів та телевізійних проектів, присвячених, зокрема, темам свободи слова в Україні, безпеки медіа, порушень прав журналістів та безкарності, журналістськім розслідуванням.

Фільм 2014 року «Острів Крим. Дежавю» став однією з перших спроб документального осмислення подій, що стали причиною вторгнення та анексії Росією частини української території.

За матеріалами Національної спілки журналістів України.