Сланцевий газ у світі – Європа. Варшава. 27-28 листопада

27-28 листопада 2013 року у Варшаві відбудеться провідна європейська конференція, присвячена перспективам видобутку нетрадиційних вуглеводнів. Четвертий Щорічний європейський та світовий форум у галузі  сланцевого газу збере усіх зацікавлених у проектах видобутку нетрадиційного газу у Великобританії, Польщі, Україні, Німеччині, Литві та інших європейських країнах.

Сланцевий газ у світі - Європа. Варшава. 27-28 листопада

Сланцевий газ у світі – Європа. Варшава. 27-28 листопада

Серед учасників форуму – розвідувальні і видобувні компанії, постачальники послуг для нафтогазової промисловості, представники урядів, незалежні експерти тощо.

У виставці візьмуть участь більш ніж 50 провідних постачальників індустрії видобутку нетрадиційного газу, які продемонструють свою продукцію та технічні рішення. На спеціалізованих семінарах будуть представлені найсучасніші технологічні здобутки, а також озвучені плани галузевих лідерів щодо розвитку видобування сланцевого газу в Європі.

“Сланцевий газ у світі – Європа” – це місце проведення загальноєвропейської дискусії з питань розробки нетрадиційних газових ресурсів.

Більш детальна інформація представлена на веб-сайті конференції. Ознайомитися з програмою конференції та переліком учасників можна за посиланнями нижче:

- програма конференції;

- перелік учасників.

В конференції братимуть участь і представники “Нафтогаз України”, які окреслять перспективи видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні.