У Львові відбудеться громадське обговорення видобування сланцевого газу

2 жовтня з ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія у сесійній залі Львівської обласної ради відбудеться громадське обговорення щодо пошуку, розвідки та видобутку вуглеводнів на території Олеської площі.

Мета зустрічі – обговорення питання, пов’язаного з перспективами та ризиками пошуку, розвідки та видобутку вуглеводнів на території Олеської площі (початок об 11.00).

До участі в обговоренні запрошені представники Кабінету Міністрів України, Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції, народні депутати України від Львівщини, депутати Львівської обласної ради, представники Львівської обласної державної адміністрації, науковці, члени робочої групи для проведення економічного, юридичного, екологічного аналізу проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться у Львівській області, голови Сокальської, Жовківської, Золочівської, Перемишлянської, Жидачівської, Миколаївської, Буської, Камянка-Бузької, Пустомитівської районних рад.

Наступна сесія Львівської обласної ради, на якій може відбутися розгляд рішення про погодження проекту угоди про розподіл вуглеводнів, що видобуватимуться на Олеській площі, заплановане на 3 жовтня.

Одночасно, 1 жовтня Львівську область відвідає Президент України Віктор Янукович.

Нагадємо, що Івано-Франківська обласна рада підтримала оновлений проект угоди з Шеврон 20 вересня.

Читайте також про прогноз видобутку сланцевого газу на Олеській площі.