Eni видобуватиме сланцевий газ на Західній Україні

3 жовтня голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та його заступник Віталій Карпюк зустрілися з представниками делегації ТОВ «Західгазінвест» (50% товариства належить італійській нафтогазовій компанії Eni).

ТОВ “Західгазінвест” наразi належить дев’ять лiцензiй на родовища природного газу у Львiвському басейнi загальною площею 3,8 тис. км2.

Зустріч представників Eni з керівництвом Волинської обласної державної адміністрації. Фото прес-служби Волинської ОДА

Зустріч представників Eni з керівництвом Волинської обласної державної адміністрації. Фото прес-служби Волинської ОДА

У зустрічі брали участь генеральний директор ТОВ «Західгазінвест» Стефано Санті, представник компанії «Ені Юкрейн Холдінгс Б.В» Бруно Манджоні та компанії «Кадоган Юкрейн Холдінгс Лімітед» Костянтин Красовський, фахівці з юридичних та дозвільних питань.

Як повідомляє прес-служба Волинської облдержадміністрації, метою зустрічі була презентація діяльності ТОВ «Західгазінвест» та обговорення можливостей розробки родовищ сланцевого газу на Волині.

За словами генерального директора ТОВ «Західгазінвест» Стефано Санті, їх компанія отримала дозвіл на геологічне буріння та вивчення територій і наразі вони досліджують ділянку в Іваничівському районі Волинської області.

Сторони обговорили питання щодо прийняття всіх необхідних процедур та документів для втілення цього проекту. При хорошій організації та належній підготовці роботи з  розвідування  покладів сланцю можуть розпочатися вже влітку 2014 року.

Раніше, 24 вересня 2013 року, представники ТОВ «Західгазінвест» зустрілися із головою Львівської обласної державної адміністрації Вікторем Шемчуком.