Шелл планує вийти з проекту на Юзівській ділянці

За повідомленням видання Financial Times, компанія Шелл планує вийти з проекту розвідки газу ущільнених пісковиків на Юзівській ділянці на сході України.

Юзівська площа

Юзівська площа

Відповідно до інформації видання, український уряд вже отримав від Шелл відповідне повідомлення про вихід з проекту (“Notice of Withdrawal”).

В електронному повідомлення компанія Шелл відзнчила, що протягом тривалого періоду часу не має можливості виконувати свої зобов’язання в рамках угоди про розподіл продукції для Юзівської ділянки через обставини форс-мажору.

З огляду на значні зміни умов реалізації проекту компанія розпочала консультації з українським урядом та ТОВ Надра Юзівська про подальшу долю проекту відповідно до положень угоди про розподіл продукції.

Нагадаємо, що в липні 2014 року з огляду на військові дії на сході України Шелл заявила про наявність обставин форс-мажору щодо частини зобов’язань за угодою про розподіл продукції та призупинила активний розвиток проекту. Продовжувалася лише та робота, яка могла бути виконана безпечно, зокрема, збір на аналіз даних, співпраця з університетами та проекти соціальних інвестицій.