Міжнародна Конференція «Нетрадиційні нафта і газ. Східна Європа і СНД»

30 жовтня 2013 в Києві пройде Міжнародна Конференція «Нетрадиційні нафта і газ. Східна Європа і СНД» (Unconventional Oil & Gas. Eastern Europe & CIS).

Міжнародна Конференція «Нетрадиційні нафта і газ. Східна Європа і СНД»

Міжнародна Конференція «Нетрадиційні нафта і газ. Східна Європа і СНД»

Unconventional Oil & Gas. Eastern Europe & CIS – одна з перших міжнародних подій з фокусом на Східну Європу і СНД, присвячена перспективам розвитку нафтогазовидобувної промисловості в еру дорогих вуглеводнів, де все більший вплив на світові енергетичні ринки роблять нетрадиційні вуглеводні.

Підтверджені доповідачі та учасники Конференції: Державна комісія України із запасів, Газпром (Росія), Romgaz (Румунія), INA (Хорватія), Baker Hughes (США), United Oilfield Services (Польща), IHS CERA, Татнефть (Росія), Міністерство Національного Розвитку Угорщини, Міністерство Економіки Хорватії, ENI Україна, Росприроднагляд (Росія), Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, тощо.

Ключові питання Конференції: Глобальні енергетичні стратегії найбільших країн постачальників і споживачів енергоресурсів, eкономічне обґрунтування проектів видобутку сланцевого газу в Східній Європі та СНД, технологічні виклики при розробці родовищ нетрадиційних вуглеводнів, роль і місце нетрадиційних вуглеводнів в світовому енергетичному балансі, екологічні ризики, Податково-правові механізми стимуляції розробки нетрадиційних родовищ, сланцева нафта і метан вугільних пластів в Росії та Україні, досвід Північної Америки при реалізації східноєвропейських сланцевих проектів

Офіційні мови Конференції: українська, російська, англійська.

Офіційний сайт Конференції: www.uogconf.com