Shell продовжує підготовчі роботи на сході України

Компанія Шелл продовжує роботи з геологічного вивчення на Юзівській ділянці. Водночас, через бойові сутички між українськими силовими органами та проросійськими сепаратистами підвищена увага буде приділятися питанням безпеки проведення польових робіт.

Як повідомляє Bloomberg, про це в ефірі Bloomberg TV заявив фінансовий директор компанії Саймон Генрі (Simon Henry).

“Ми, безперечно, повинні оцінити розвиток ситуації із дотриманням безпеки в майбутньому, адже безпека наших працівників є першочерговим пріоритетом для компанії,” – відзначив Генрі. – “Ми не виходимо з проекту, але беремо паузу щодо бурових робіт безпосередньо на ділянках.”

Водночас в прес-службі компанії Шелл в Україні відзначили, що плани компанії щодо розвідки природного газу ущільнених пісковиків в Україні не змінилися.

“Ми готуємося до початку проведення пошукових робіт на Юзівській ділянці. Наразі продовжується проведення базової оцінки стану навколишнього середовища”, – прокоментувала новину Анна Думанська, керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю компанії «Шелл» в Україні.

Нагадаємо, компанія Шелл пробурила дві свердловини на сході України в рамках спільної діяльності з Укргазвидобуванням, а також вела підготовчі роботи для початку проекту в межах Юзівської ділянки.