Шелл і Укргазвидобування завершили буріння другої свердловини

«Шелл» та ПАТ «Укргазвидобування» в рамках договору про спільну діяльність завершили буріння другої розвідувальної свердловини Ново-Мечебилівської-100.

Свердловина Ново-Мечебилівська-100

Свердловина Ново-Мечибелівська-100

Свердловина розташована в Близнюківському районі Харківської області, в адміністративних межах Новонадеждинської сільської ради.

Про це повідомив Олексій Татаренко, заступник Голови компаній «Шелл» в Україні, під час наради голови Харківської обласної державної адміністрації з Радою вітчизняних та іноземних інвесторів.

«Ми закінчили бурові роботи, провели каротаж, щоб отримати важливі дані, і забезпечили герметичність свердловини, закінчивши її високоякісним цементуванням. Зараз ми ведемо підготовку до подальших робіт, у тому числі, до потенційного тестування свердловини», – розповів Олексій Татаренко.

Буріння свердловини Ново-Мечебилівської-100 було розпочато в грудні 2013 року. Роботи на свердловині велися відповідно до вимог українського законодавства, суворих стандартів безпеки та міжнародних стандартів з охорони навколишнього середовища. У районі буріння була проведена незалежна оцінка стану навколишнього середовища, в тому числі оцінка стану водоносних горизонтів. У березні 2013 року були проведені громадські слухання, на яких місцеві жителі підтримали проведення робіт із будівництва свердловини на території Новонадеждинської сільської ради.

Компанія «Шелл» спільно з партнером ПАТ «Укргазвидобування» також виконала програму соціальних інвестицій на 2013 рік у Близнюківському районі. Програма була узгоджена на основі побажань місцевих громад. У програму увійшли ремонт ділянки дороги, ремонт системи опалення Новонадеждинської школи, відновлення вуличного освітлення на території Новонадеждинської сільради, закупівля медикаментів і матеріалів для Близнюківської районної лікарні. Загальний обсяг фінансування склав 960 тисяч гривень.

«Ця друга свердловина – частина програми оцінки потенціалу ділянок спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Процес тестування першої розвідувальної свердловини Біляївської-400, що знаходиться в Первомайському районі Харківської області, досі триває», – прокоментував Олексій Татаренко.