Висновок екологічної експертизи щодо видобування сланцевого газу на Олеській ділянці

На сайті Івано-Франківської обласної ради оприлюднено Висновок державної екологічної експертизи проекту “Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська”.

Позитивний висновок екологічної експертизи був наданий на основі еколого-експертної оцінки проекту “Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська”, підготовленої Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління Міністермтва екології і природних ресурсів України.

Висновок державної екологічної експертизи підготовлено на підставі пункту 2 статті 11 Закону України “Про угоди про розподіл продукції”.

Пункт 2 статті 11 Закону України “Про угоди про розподіл продукції”:

Проекти   угод   про   розподіл   продукції   підлягають  обов’язковій   державній   експертизі   з   фінансових,  правових,  природоохоронних та інших питань відповідно до законодавства.

Завантажити повний текст документу можна за посиланням.

Документ зареєстрований в Івано-Франківській обласній раді 14 жовтня 2013 року. Нагадаємо, що голосування про погодження проекту угоди з компанією Шеврон відбулося в Івано-Франківській обласній раді 20 вересня 2013 року, а у Львівській обласній раді – 3 жовтня 2013 року.